'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e enjte 14 tetor 2021

14 Tetor, 08:33

#reportTV #lajmeshqip #lajmeTitujt e gazetave për sot, nga mesazhet e ambasadores së SHBA për Ramën e Bashën te dështakët e Sali Berishës e deri tek ditari sekret i Enverit.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha