'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e enjte 21 tetor 2021

21 Tetor, 08:42

Titujt e gazetave për sot, nga "si ndërhynë Berisha e Meta për lirimin e Koço Devoles nga burgu" te Basha thotë se Vettingu do largojë llumin nga politika e deri tek blof dhe propagandë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha