'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e enjte 7 tetor 2021

7 Tetor, 08:41

Titujt e gazetave për sot, nga dokumentet e tenderëve se si u ble energjia më shtrenjtë se çmimi në bursë te Edi Rama shpërthen kundër BE-së e deri tek plani kundër Hungarisë me Cikalleshi e Manaj.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha