'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e hënë 25 tetor 2021

25 Tetor, 08:57

Titujt e gazetave për sot, nga 45 milion USD për pensionet për kompensimin e dritave te zbulohet shkresa e "puçit" në PD e deri tek ekstra derbi.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha