'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e Hënë 27 shtator 2021

27 Shtator, 08:15

Titujt e gazetave për sot, nga mbi 15% shtesë për pensionet nga kompensimet te ja pse PD që tani është e ndarë e deri tek alergji nga fitoret pasi kampionati njeh vetëm "X"-in.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha