'Shtypi i Ditës dhe ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e hënë 29 nëntor 2021

29 Nëntor 2021, 08:40

Titujt e gazetave për sot, nga deputeti i PS-së krahason diktatorin me Ismail Qemalin e Skënderbeun te mesazhet e fshehura të "Foltores në SHBA" e deri tek një non grata në VOA.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha