'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e hënë 4 tetor 2021

4 Tetor, 08:23 | Përditesimi i fundit: 2021-10-04 09:55:44

Titujt e gazetave për sot, nga lista shtesë e pronarëve që ndajnë 8 mln USD te energjia e deri tek Teuta nxjerr Kukësin me këpucë të kuqe.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha