'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e Hënë 8 nëntor 2021

8 Nëntor 2021, 08:55

Titujt e gazetave për sot, nga Berisha e kërcënon me shkarkim si kryetar ndërsa Basha thotë se koha e tij ka mbaruar e deri tek një nga një dhe të gjithë bashkë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha