'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e martë 12 tetor 2021

12 Tetor, 08:27

Titujt e gazetave për sot, nga prapaskenat e shkarkimit të Flamur Nokës te njeriu që të përgjon nga "vrima e çelësit" e deri tek jemi të gjithë kuqezi.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha