'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e martë 21 shtator 2021

21 Shtator, 08:42

Titujt e gazetave për sot, nga urimi i veçantë i Kadaresë për ditëlindjen e Helenës te sherr dhe tension në mbledhjen e PD-së e deri tek lacat e urbanëve të Tiranës.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha