'Shtypi i Ditës dhe ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e martë 23 nëntor 2021

23 Nëntor 2021, 08:35

Titujt e gazetave për sot, nga Meta tregon prapaskenat në Gjermani për shtyrjen e zgjedhjeve të 2019 te Basha akuza Metës e deri tek gjarpërinjtë me kostum.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha