'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e martë 9 nëntor 2021

9 Nëntor 2021, 08:48

Titujt e gazetave për sot, nga Basha debat me Ramën për eurobondin te po, fola me Shkëlzen Berishën kur ndodhi Gërdeci e deri tek kriminalizimi i elitës.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha