'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e mërkurë 15 shtator 2021

15 Shtator, 08:11

Titujt e gazetave për sot, nga Rama e nisi me Merkel në 2014 e kancelarja e mbyll me Ramën te pse koalicioni PD-LSI nuk ekziston më e deri tek Bajerni është makthi i Barçës.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha