'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e mërkurë 17 nëntor 2021

17 Nëntor 2021, 08:40

Titujt e gazetave për sot, nga horror në Fier 8-vjeçari vritet me lopatë e groposet te "sharlatan", "sadist","zagar" debati në Kuvend e deri tek zbulohen prapaskenat për Armando Brojën.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha