'Shtypi i Ditës dhe ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e mërkurë 24 nëntor 2021

24 Nëntor 2021, 08:20

Titujt e gazetave për sot, nga nis ndarja e fondit 14 milionë USD për pronat te përse u riaktivizua Ilir Meta e deri tek skandali me paratë e UEFA-s FSHF-së i bllokohen llogaritë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha