'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e premte 1 tetor 2021

1 Tetor, 08:10 | Përditesimi i fundit: 2021-10-01 08:27:01

Titujt e gazetave për sot, nga skemë e re për kompensimin e pronave te maskarai Vulin dhe "budallai" Albin e deri tek Dinamo-Partizani 9 vite për të ringjallur derbin.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha