'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e premte 15 tetor 2021

15 Tetor, 08:43

Titujt e gazetave për sot, nga përplasja e plotë Rama-Basha në Kuvend me langoj e satelitë te a po distancohet Meta nga aleati i tij Berisha e deri tek kryeqyteti bëhet gati për 16 derbe.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha