'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e premte 17 shtator 2021

17 Shtator, 08:19 | Përditesimi i fundit: 2021-09-17 08:41:41

Titujt e gazetave për sot, nga Rama thotë se ka plan për rritje domethënëse të pensioneve te nis përplasja e fortë e deri tek ata që habiten gënjejnë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha