'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e premte 22 tetor 2021

22 Tetor, 08:41

Titujt e gazetave për sot, nga kush ishte Aranit Çela gjyqtari që ndërroi jetë e firmosi dënimet më ekstreme te a do ta zgjedhë Rama me Bashën presidentin e ri e deri tek të kuqtë rrëmbejnë "armët"

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha