'Shtypi i Ditës dhe ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e premte 26 nëntor 2021

26 Nëntor 2021, 08:52

Titujt e gazetave për sot, nga ja sa rriten pagat e pensionet në buxhetin e ri te pasuria e çmendur e Argita Malltezit e deri tek në akademinë e blegtorisë.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha