'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e premte 8 tetor 2021

8 Tetor, 08:20

Titujt e gazetave për sot, nga debati i plotë në Kuvend mes Ramës e Bashës te Rama thotë se ne jemi afganët e Europës e deri tek Meta dhe Saliu.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha