'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e shtunë 2 tetor 2021

2 Tetor, 08:21

Titujt e gazetave për sot, nga Fjolla Morina fiton lirinë por humb bashkëshortin te goditja e fundit për Berishën nga SHBA e deri tek dështimi dhe hipokrizia e BE.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha