'Shtypi i Ditës dhe ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e shtunë 20 nëntor 2021

20 Nëntor 2021, 08:33 | Përditesimi i fundit: 2021-11-20 09:33:28

Titujt e gazetave për sot, nga afrimiteti me këngëtaren e njohur trondit martesën e Sinan Hoxhës te milionerët e "Foltores" së Saliut e deri tek një luftë pa fitues.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha