'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e shtunë 23 tetor 2021

23 Tetor, 08:24

Titujt e gazetave per sot, nga zbulohet bashkejetesa e Beniada Nishanit ne Itali me modelen e "Playboy" te PD e kerkon hetimin e 25 prillit si nje spektakel teatral e deri tek "vargjet" e Migjenit ,Basha me Ramen nuk bashkepunojne.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha