'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun,ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 13 shtator 2021

13 Shtator, 08:48 | Përditesimi i fundit: 2021-09-13 10:46:00

Titujt e gazetave për sot, nga Meta i kërkon prokurorisë verifikim për ministrat e "Rama 3" te Berlini nuk e njeh "Open Balkan" e deri tek çfarë i thanë Bashës amerikanët.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha