'Shtypi i Ditës dhe ju' me Migena Sotiri, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e shtunë 27 nëntor 2021

27 Nëntor 2021, 09:17

Nga çmimet e reja të apartamenteve, zbërthimi i Bashës që rihap debatin në PD dhe fitorja e Partizanit

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha