“Si t’u dukën karkalecat e arragosta,po Venezia” zotëria për diskutimet e deputetëve: Mua më mbyti sallata

1 Shtator, 09:57

“Si t’u dukën karkalecat e arragosta,po Venezia” zotëria për diskutimet e deputetëve: Mua më mbyti sallata Një zotëri që telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv zbuloi diskutimet e para të deputetëve pas pushimeve: “Si t’u duk arragosta e karkalecat po Venezia apo Barcelona”. Mua më mbyti sallata gjithë jetën sqaroi ai.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha