Skenari që zotëria nuk do që ta besojë: Basha kryetar Kuvendi dhe PD merr disa ministri

6 Maj, 09:31

Në programin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv telefonoi një zotëri që sqaroi se sipas tij ftesa e Ramës për Bashën nuk është për bashkëqeverisje. Gjithsesi ai zbuloi edhe një skenar që nuk do donte që ta besonte kur tha: Basha kryetar Kuvendi dhe PD merr disa ministri. Ndiqeni qëndrimin e tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha