Sot Kuvend, interpelancë me ministren e Financave nga Jorida Tabaku! Do të votohet projektligji i ‘Për tatimin mbi të ardhurat’

30 Mars, 10:28 | Përditesimi i fundit: 2023-03-30 21:11:29

Ditën e sotme, Kuvendi mblidhet për seancë plenare në orën 10:00. Në rendin e ditës parashikohet interpelanca me ministren e Financave dhe Ekonomisë Delina Ibrahimaj nga deputetja e PD Jorida Tabaku.

Kategori të tjera