Gatimi - Tavë me karkaleca deti, makarona me kallamar dhe rukola Pj.2

11 Prill 2018, 14:29 | Përditesimi i fundit: 2018-04-11 14:34:47

Tavë me karkaleca deti, makarona me kallamar dhe rukola Pj.2, zonja Tefta sjell recetën e ditës në kuzhinën e Report TV

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha