Telefonuesi propozon: Jo burg politikanëve, merruni pasurinë e të jetojnë me pension deri në vdekje

10 Qershor, 09:56

Në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv mëngjesin e sotëm u fol për shkarkimin e presidentit Ilir Meta. Një zotëri komentoi shkarkimin e tij por kishte edhe një propozim. Ai tha që politikanët të mos arrestohen por t’u merret pasuria dhe të jetojnë me pension minimal deri në vdekje.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha