Telefonuesi sfidon moderatorin: Ma gjej një politikan jo të korrptuar qoftë edhe në nivelet e ulëta?

24 Maj, 09:56

Politikanëve dhe zyrtarëve e ish-zyrtarëve t’u sekuestrohet pasuria tha një zotëri që u bë pjesë e programit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Në bisedë e sipër ai sfidoi edhe drejtuesin e emisionit duke i thënë: Ma gjej një politikan jo të korruptuar qoftë edhe në nivelët më të ulëta.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha