Tirona e zotnive t'papërkulun (Pjesa e tretë)

1 Mars, 06:59

Një dokumentar mbi vitet plot shkëlqim të kryeqytetit, që u pasuan me dhunë dhe terror prej diktaturës komuniste. Si rrodhën fatet e qindra viktimave dhe heronjve tiranas që dëshmuan qëndresë shembullore duke iu kundërvënë regjimit me një disidencë të gjatë, 45-vjeçare.Kjo është pjesa e dytë e dokumentarit

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha