Tragjedia e 21 janarit, avokati: Nëse ka prova që të çojnë te zyrtarë të lartë të hetohet nga SPAK! Hetimi i prokurorisë jo i plotë, çështja të rihapet

23 Janar, 09:57

Vrasje e 4 protestuesve të opozitës më 21 janar të vitit 2011 në bulevard, kohë kur qeveriste Sali Berisha, duhet të hetohet nga SPAK nëse ka prova që të çojnë tek zyrtarë të lartë. Kështu thotë avokati Redi Ramaj, i ftuar në emisionin ‘Shtypi i Ditës’ me Andi Kapxhiun në Report Tv, ndërsa shton se hetimi i prokurorisë ka qenë jo i plotë dhe në gjykimin e tij është momenti që të rihapet çështja

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha