Basha i drejtohet Kuvendit, simpatizantët e PD i hakërrehen te Selia: Ku e keni Berishën mor plehra! Turp, turp

10 Shtator, 10:53 | Përditesimi i fundit: 2021-09-10 11:35:26

Acarimi i mbështetësve të Sali Berishës për përjashtimin e ish-liderit të PD nga grupi parlamentar ka arritur kulmin mëngjesin e sotëm. Disa prej tyre janë mbledhur në hyrje të Selisë Blu dhe kanë hedhur akuza ndaj kryetarit të PD. 

"Pse nuk është këtu Sali Berisha o plehra", dëgjohet njëri të thotë.

"Turp, turp", thotë një tjetër.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha