“Zgjedhje si në Kore, rritje pensionesh,arsim e shëndetësi cilësore”zotëria bën ironi për integrimin

21 Qershor, 09:31

Integrimi i Shqipërisë në BE u diskutua mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Një zotëri me ironi renditi sipas tij disa nga “arritjet” e qeverisë gjatë këtyre viteve të fundit që vendi ynë të integrohet. “Zgjedhjet si në Korenë e Veriut, rritje pensionesh dhe arsim e shëndetësi cilësore” këto janë “arritjet” që sipas zotërisë Shqipëria e meriton integrimin.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha