Zotëria e ka kaluar dy herë Covid-19: Ekspertët meritojnë tre rroga shtesë, unë mbaj dy maska

27 Maj, 10:34 | Përditesimi i fundit: 2021-05-27 11:41:14

Një telefonues nga Cërriku që u bë pjesë e emisionit të mëngjesit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv tha se e ka kaluar dy herë Covid-19. Ai sqaron se tashmë mban edhe dy maska me vete kur del dhe propozon: Ekspertët të marrin tre rroga shtesë pasi kanë shpëtuar jetë njerëzish.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha