3 mësuese dhe 2 fëmijë pozitivë me COVID në Berat

Foto ilustruese

Rastet ditore me COVID janë gjithmonë në rritje në vendin tonë.

Në Berat 3 mësuese kanë rezultuar pozitive te 22 tetori, kur se një mësuese te "Ajet Xhindole".

Ndërsa 2 fëmijë te Qendra e Zhvillimit Rajonal në rajonin numër 3 kanë rezultuar pozitive.

 


Lajmi kryesor:

532 raste të reja dhe 7 viktima në 24 orë/ Humb jetën aktori Valter Gjoni, i infektuar edhe rektori i Vlorës


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nga 1 dhjetori mësimi i kombinuar në klasa dhe online, ju duket vendim i drejtë?×

Lajmi i fundit

John

Shkon në 6 numri i personave të arrestuar për 4.2 kg heroinë në Elbasan