31-vjeçari turk tenton të kalojë kufirin me dokumente të falsifikuar, vihet në pranga nga policia e Durrësit

Porti Durrës

Policia e Durrësit ka vënë në pranga një shtetas turk pasi po tentonte që të kalonte kufirin me dokumente të dyshuara si të falsifikuara.

Policia njofton se është arrestuar në flagrancë shtetasin turk M. Y., 31 vjeç, pasi në PKK Port Durrës, ka tentuar të kalojë kufirin me dokumente të dyshuara si të falsifikuara.

Po ashtu është arrestuar në flagrancë shtetasin R. V., 59 vjeç, banues në Durrës, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj kunatës së tij.

M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A janë të përballueshme për ju çmimet e produkteve ushqimore?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Harxhi: Nëse PD nuk shkon në parlament në shtator, i vihet dryni përgjithmonë! Flet edhe për marrëdhëniet me Bashën