6 mënyra natyrale për të hequr qafe puçrrat dhe për ta bërë lëkurën tuaj të shkëlqejë

6 mënyra natyrale për të hequr qafe puçrrat dhe për ta bërë lëkurën tuaj të shkëlqejë

Puçrrat shfaqen gjatë gjithë kohës, është një cikël krejtësisht natyral për këdo në çdo moshë. Ato mund të shfaqen në të gjithë trupin tuaj dhe të shfaqen në forma të ndryshme.

Lajmi i mirë është që mund të bëjmë diçka për këtë! Ka një sërë mënyrash natyrale për të qetësuar lëkurën dhe është shumë e arritshme për të rikthyer lëkurën në 'rrugën' e duhur edhe pasi të kenë dalë puçrrat.

Ja disa mënyra natyrale që do t'ju ndihmuar të hiqni qafe puçrrat:

1. Akull

2. Aspirinë e shtypur

3. Vaji i farës së lirit

5. Kastravec

6. Vaj rozmarine

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Fatos Tarifa: Përgjigje reagimeve pas shkrimit tim për kryebashkiakun Veliaj

Fatos Tarifa: Përgjigje reagimeve pas shkrimit tim për kryebashkiakun Veliaj