70 vjeçari vrau fqinjin me pistoletë për çështje pronash, pamjet e para nga vendi ku ndodhi krimi në Tiranë

 

70 vjeçari i cili u arrestua si autori i vrasjes së Shefqet Hasës dhe plagosjes së Besim Keçës, pasditen e sotme në Laknas të Tiranës, e ka kryer krimin me një pistoletë.

Policia informoi se Maliq Marku u arrestua në flagrance ndërsa i është sekuestruar dhe pistoleta arma e përdorur gjatë krimit.

Report Tv dhe shqiptarja.com sjell dhe pamjet e para nga vendi ku ndodhi vrasja.


Lajmi kryesor:

Kamëz/ U kthye para 1 jave nga Anglia, 70 vjeçari vret me katër plumba fqinjin për kanalin e ujërave të zeza! Plagos tjetrin! Report Tv sjell pamje (EMRAT-VIDEO)


S.G/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shpërthimi fatal për babë e bir në Lushnje, a keni siguri në vendin tuaj të punës?×

Lajmi i fundit

‘Ke fëmijë ti Egla!’, Ori Nebiaj përplaset me Roza Latin: Mbro të drejtat e kafshëve, se për njerëzit s’qenke e qartë

‘Ke fëmijë ti Egla!’, Ori Nebiaj përplaset me Roza Latin: Mbro të drejtat e kafshëve, se për njerëzit s’qenke e qartë