70-vjeçarja që duket si 20 vjeç, i befason të gjithë duke treguar sekretin e bukurisë

70-vjeçarja që duket si 20 vjeç, i befason të gjithë duke treguar sekretin e bukurisë

Vera Wang

Vitet kalojnë por Vera Wang nuk ka ndërmend të plaket, ajo duket si një 20-vjeçare kur në të vërtetë është 70 vjeç.

“Cili është sekreti yt i bukurisë?” Në një pyetje  nga një fans në Instagram, stilistja 70-vjeçare u përgjigj se "puna, gjumi, një koktejl vodka, jo shumë diell" janë përbërësit e saj të rinisë.

Sipas New York Post, Stilistja e fustaneve të nusërisë ka shijuar vëmendjen e shtuar kohët e fundit, duke mahnitur fansat e saj në mediat sociale me pamjen trupore.

Atletja-artiste në të vërtetë garoi në Kampionatin Amerikan të Patinazhit në vitin  1968.

Përmes fotove të saj në instagram gjatë periudhës pandemikë, ajo ka treguar se pizza dhe snacks me djathë gjithashtu mund të luajnë një rol në rutinën e saj të bukurisë.

Vera Wang

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Duka në ‘Repolitix: Në 2025 PAA në zgjedhje, por ju unë si deputet

Duka në ‘Repolitix: Në 2025 PAA në zgjedhje, por ju unë si deputet