A do të donte ta shikonte Arbrin si banor i Big Brother? Flet babai i opinionistit

A do të donte ta shikonte Arbrin si banor i Big Brother? Flet babai i opinionistit

Arbri dhe babai i tij

Babai i opinionistit të Big Brother, ish-prokurori Shkëlqim Hajdari në një intervistë të dhënë së fundmi ka treguar nëse do të donte ta shikonte ose jo Arbrin si banor i Big Brother.

Ai tha se Arbri në pozicionin ku ndodhet është i përkryer dhe për shkak të angazhimeve që ka do ishte e pamundur të ishte banor i asaj shtëpie.

“Arbri domethënë, aty ku është kam përshtypjen se është mirë. Edhe me ç’kanë thënë njerëz në gjithë Shqipërinë, e pëlqejnë për karakteristikat e tij, i ftohtë i balancuar, i drejtë. Si lojtar, nuk do e rekomandoja.

Është një njeri që bën aktivitet që e do, është gjithë kohës në lëvizje, nuk është e lehtë puna që bën Arbri dhe organizata e tij. Tani është bërë dhe baba, shpresoj që të ketë edhe fëmijë të tjerë. Për ta mbyllur, nuk mendoj se mund të japë ndonjë kontribut brenda shtëpisë më shumë sesa po jep si opinionist”, tha ai.

Xh.K/M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

'Varja e ekonomisë tek turizmi, rrezik i lartë', Doriana Musai: Mund të ketë mbingopje të turistëve me Shqipërinë

'Varja e ekonomisë tek turizmi, rrezik i lartë', Doriana Musai: Mund të ketë mbingopje të turistëve me Shqipërinë