Dy mjete përplasen në Laç, në aksident përfshihet edhe një biçikletë! Një i vdekur (Pamjet)

Dy mjete janë përplasur me njëra-tjetrën duke bërë që në aksident të përfshihet edhe një biçikletë, drejtuesi i të cilit ka mbetur i vdekur në vendin e ngjarjes.

Nga përplasja humbi jetën 55-vjeçari  D.F., i cili nuk mundi t'i mbijetojë plagëve të marra.

Aksidenti ndodhi në aksin rrugor Laç-Patok, ku mjeti me drejtues shtetasin A.Gj., është përplasur me mjetin me drejtues A.K.,si dhe është përfshirë në aksident edhe 55-vjeçari që udhëtonte me biçikletë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut  dhe rrethanave të ngjarjes.

1600800679_bicikleta.jpg

Biçikleta e përplasur nga mjetet

I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Skandali me nënshtetësitë pa asnjë verifikim, a duhet të ngrihet një komision hetimor për presidentin llir Meta?

Komento

Komente

  • SALIU: 22/09/2020 23:40

    NUK ESHTE E RASTIT ASGJE,,,,LACIANET DHE DURRSAKET JANE ME TE NDYRET NEPER RRUGET E SHQIPERISE....,,PARAKALOJNE NGA E DJATHTA,,,BLLOKOJNE RRUGEN,,DHE ECIN SHPEJT NE ZONA TE BANUARA..PARKOJNE KU TI TEKET,,,.ETJ..

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Duka kritikon Bashën: Po sillet butë, sot duhet të ishim mbledhur urgjent! Në zgjedhje me 2 ose 3 koalicione