VIDEO/ Aksident në Bulqizë, mjeti del nga rruga, përplaset këmbësori! Dërgohet te Trauma

Një aksident rrugor është regjistruar këtë paradite në Bulqizë. Një mjet ka dalë nga rruga dhe ka përplasur një këmbësor.

Aksidenti është regjistruar rreth orës 09:40 në njësinë administrative Shupenzë. Drejtuesi i mjetit, Sokol Cami ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit dhe mjeti ka dalë nga rruga. Për pasojë ka mbetur i plagosur këmbësori Avni Manjani, i cili është dërguar në spital në spitalin e Traumës për të marrë ndihmë mjekësore.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po punon zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Mero Baze: Pse Berisha po përpiqet të qetësojë demokratët për Argitën?

Mero Baze: Pse Berisha po përpiqet të qetësojë demokratët për Argitën?