Aksident në Fier, motori del nga rruga, plagosen drejtuesi dhe pasagjeri

Aksident në Fier, motori del nga rruga, plagosen drejtuesi dhe pasagjeri

FIER- Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në vendin e quajtur “Rrethrrotullimi i Çermës” ku një motomjet ka dalë nga rruga.

Për pasojë mbeti i plagosur drejtuesi i motorit, R.Q, 43 vjeç dhe pasagjeri B.D, 37 vjeç, të cilët janë transportuar në spital për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave  dhe shkakut të aksidentit.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Kur’ani në shqip, pse kaq shumë botime të ndryshme? Esencë-Report Tv

Kur’ani në shqip, pse kaq shumë botime të ndryshme? Esencë-Report Tv