Aksident në Gjirokastër, 62-vjeçari humb kontrollin e mjetit dhe del nga rruga! Humb jetën në spital

Aksident në Gjirokastër, 62-vjeçari humb kontrollin e mjetit dhe del nga rruga! Humb jetën në spital

Foto ilustruese

GJIROKASTËR- Një humbje kontrolli e mjetit i ka kushtuar jetën një 62-vjeçari në Gjirokastër. Teksa po drejtonte mjetin tip ‘Fiat’, rreth orës 16:45, 62-vjeçari ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dal nga rruga. 

Menjëherë ai u transportua për në Spitalin Rajonal Gjirokastër por ka ndërruar jetë si pasojë e dëmtimeve të marra.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS publikon listën e 61 kandidatëve për 14 majin, është e duhura?×

Lajmi i fundit

Zelensky: Rusia duhet të humbasë në të gjitha fushat, jo vetëm në atë ushtarake

Zelensky: Rusia duhet të humbasë në të gjitha fushat, jo vetëm në atë ushtarake