Aksident rrugor në Durrës, 30-vjeçari përplas me makinë një 7-vjeçare

Aksident rrugor në Durrës, 30-vjeçari përplas me makinë një 7-vjeçare

Foto ilustruese

Një aksident rrugor është regjistruar ditën e sotme në Durrës, ku një fëmijë i mitur ka mbetur i plagosur. Aksidenti është regjistruar rreth orës 18:40, ku një 30-vjeçar ka aksidentuar një fëmijë rreth 7 vjeçe.

Fatmirësisht, 7-vjeçarja ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Drejtuesi i mjetit, I.B., është shoqëruar në ambientet e Komisariatit të Policisë Durrës për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor  nën drejtimin e Prokurorisë ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Mori ryshfet nga Çapjat, SPAK kërkon dënimin me 4 vite burg për gjyqtaren e Elbasanit, Zamira Vyshka

Mori ryshfet nga Çapjat, SPAK kërkon dënimin me 4 vite burg për gjyqtaren e Elbasanit, Zamira Vyshka