Aktivisti shqiptaro-amerikan ia numëron të gjitha Bashës: Hej gomar, kur do marrim përgjigje për 21 janarin, Gërdecin

Aktivisti shqiptaro-amerikan ia numëron të gjitha Bashës: Hej gomar, kur do marrim përgjigje për 21 janarin, Gërdecin

Geri Kokalari

Aktivisti i njohur shqiptaro-amerikan Geri Kokalari i ka kujtuar Bashës disa nga çështjet për të cilat ai është përfolur si i përfshirë. Me anë të një postimi në Twitter Kokalari ku ka shpëndarë takimin e Bashës me drejtorin e ri të Zyrës së Evropës Qendrore Jugore ku thekson se ka folur per mosndeshkueshmerine e politikaneve dhe korrupsionin, Kokalari i kujton Bashës disa skandale.

"Hej gomar, kur do të marrim përgjigje për AEY, Albertol, Gerdec, vrasjet e 21 janarit, përfshirja juaj në kontratën Bechtel, skemat piramidale të Enver Berishës, si e keni financuar stilin e jetës tuaj, etj, etj, etj., Etj. . ???", shkruan Kokalari.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Lui: 08/09/2019 09:27

  Mos i fyeni gomeret duke i krahasuar me kete lloj specie njerezish..

  Përgjigju
 • Dara: 07/09/2019 14:46

  Qenke shum i vonuar ne kohe, te ka ngelur ora prej kohe o kok Tuli ..po me mire pyete ramen se ai te jep pergjigje or derdemen

  Përgjigju
 • Pyka: 07/09/2019 10:03

  Ky,zoti Gerri ne kete rast po flet per pinokun Basha,por kjo nuk do te thote se zoteria,merr ne mbrojtje hajdutet e majte!Ne kurre nuk duhet te mendojme,qe hajduti im eshte me i mire nga hajduti yt!Ndyshe dite te zeza vijne!!!

  Përgjigju
 • Fatmiri: 07/09/2019 09:29

  RILINDJA SKA VRAR NJERI KURSE LULI YT O KADRI KA VJEDHUR DHE KA VRAR LULI GRUA Q....E KA VENDIN NE REÇ DHE TI SI ORDINER QE JE SHKOJ ÇOJ RROBA QE TE NDERROHET DHE NGA NJE PAKET CIGARE SE DO FILLOJ DUHANIN ATJE KURSE PER TE SHOQEN KUJDESEMI NE HË TRAP

  Përgjigju
 • Kadriu: 07/09/2019 04:22

  Z geri pergjigjen e gerdeci do ta marresh kur Populli shqipetare te SHIKOJE ne burg TAHIRIN DAKON KAJMAKU. Valdrinin GJIKNURIN ose 90/100 e RILINDJES ESHTE PER BURG BY. BY BY MS GERY

  Përgjigju
  • edi: 07/09/2019 09:32

   Vfare kuptimi ka fjalaBY ne Shqip, z,Kadriu

 • Kadriu: 07/09/2019 04:18

  Ms Gery if you are American citizen is not allowed to bullying to lead grup of people . If z BASHA complain you have to go jail

  Përgjigju
 • Emil: 07/09/2019 00:46

  Bravo ti je Patriot I vertet

  Përgjigju
 • vera: 06/09/2019 23:25

  MOS U merr o geri me kriminelet e pd,,,do merret spaku..//

  Përgjigju
 • Tir: 06/09/2019 23:20

  Gomari e ben nje pune, po ky as per gomar nuk thirret ne dasem. Do i shkulen dhembet e qimet e bojatisura te kokes nje e nga nje, se gjaku i 4 te vrareve me 21 Janar akoma nuk eshte thare, mos te kujtojme e lengojme mijera shqiptare qe u shkaterruan e u vrane nga Piramidat e dajes gruas.

  Përgjigju
 • Haha: 06/09/2019 22:33

  Luli nuk eshte gomar por krric gomari

  Përgjigju
 • Rrespekt i nderuar z.Gery Kokolari: 06/09/2019 21:46

  Kjo eshte gjuha e nji Shqiptari te vertete qe do vertet Shqiperine vs atishqiptareve ,krimineleve abuzueseve me pushtetin

  Përgjigju
  • astrit gora: 10/09/2019 05:14

   me vjen keq per kete aktivistine e rilidjes qe ende ska mare vesh se kush i ka bere keto krime po te pakten a e ke marre vesh kush ta vrau musine kokolarin une ne demokraci kam njohur nje budalla dhe dy budallacka 1 - elsa lilen qe hyri ne greve urije dhe rinte ne nje cader me vrasesin qe i vrau te jemen 2 - rudina hajdarin qe rri me gramos rucin qe i vrau babane 3 - dhe ty aktivist te rilindjes qe mbeshtet bijte e atyre qe te vrane hallen musine kokolarin

 • Sondazhi i ditës:

  Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Zbulimi që ka qenë përdorues i drogës në të kaluarën mund t'i kushtojë Princi Harryt vizën amerikane?

Zbulimi që ka qenë përdorues i drogës në të kaluarën mund t'i kushtojë Princi Harryt vizën amerikane?