Aktori Romeo Veshaj imiton kryeministrin Edi Rama, në telefon me qytetarin

Aktori Romeo Veshaj përmes një videomesazhi që ka realizuar në rrjete sociale imiton kryeministrin Edi Rama. Ai telefonon një qytetar nga Vlora, i cili pa e ditur se kush është pranon se ka thyer rregullat.


Lajmi kryesor:

Të mësojmë si vallëzohet me shiun! Artistët shpresëdhënës me mesazhet e tyre: Qëndrimi në shtëpi sfidë, por do ia dalim!


v.d./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ngjarja e Kavajës, sipas jush si do të jenë ditët e fundit të fushatës elektorale?×

Lajmi i fundit

John

Plagosja me armë në zyrën elektorale të PD në Kavajë, në kërkim autori Ndriçim Jonuzi dhe 2 shokët e tij